Stockholms Dartförbund - Serierna 00/01
Division 3H
   Omgång 1 - 21 september    Omgång 2 - 28 september
Sågarna C Time Out DC C Time Out DC C Trollslung PS
Tyresö B Ösmo B Mammas Pojkar B Sågarna C
TTVH B Bollmora DC Trångsunds DC B Dart Vader B
Rondos DT B Trångsunds DC B Bollmora DC Rondos DT B
Dart Vader B Mammas Pojkar B Ösmo B TTVH B
Trollslung PS Kajutan DBC Kajutan DBC Tyresö B
Omgång 3 - 5 oktober Omgång 4 - 12 oktober
TTVH B Kajutan DBC Mammas Pojkar B Trollslung PS
Rondos DT B Ösmo B Trångsunds DC B Time Out DC C
Dart Vader B Bollmora DC Bollmora DC Sågarna C
Trollslung PS Tyresö B Ösmo B Dart Vader B
Sågarna C Trångsunds DC B Kajutan DBC Rondos DT B
Time Out DC C Mammas Pojkar B Tyresö B TTVH B
Omgång 5 - 19 oktober Omgång 6 - 26 oktober
Sågarna C Ösmo B Trångsunds DC B Trollslung PS
Time Out DC C Bollmora DC Bollmora DC Mammas Pojkar B
Mammas Pojkar B Trångsunds DC B Ösmo B Time Out DC C
Rondos DT B Tyresö B Kajutan DBC Sågarna C
Dart Vader B Kajutan DBC Tyresö B Dart Vader B
Trollslung PS TTVH B TTVH B Rondos DT B
Omgång 7 - 2 november Omgång 8 - 9 november
Sågarna C Tyresö B Bollmora DC Trollslung PS
Time Out DC C Kajutan DBC Ösmo B Trångsunds DC B
Mammas Pojkar B Ösmo B Kajutan DBC Mammas Pojkar B
Trångsunds DC B Bollmora DC Tyresö B Time Out DC C
Dart Vader B TTVH B TTVH B Sågarna C
Trollslung PS Rondos DT B Rondos DT B Dart Vader B
Omgång 9 - 16 november Omgång 10 - 23 november
Sågarna C Rondos DT B Ösmo B Trollslung PS
Time Out DC C TTVH B Kajutan DBC Bollmora DC
Mammas Pojkar B Tyresö B Tyresö B Trångsunds DC B
Trångsunds DC B Kajutan DBC TTVH B Mammas Pojkar B
Bollmora DC Ösmo B Rondos DT B Time Out DC C
Trollslung PS Dart Vader B Dart Vader B Sågarna C
Omgång 11 - 30 november
Sågarna C Trollslung PS
Time Out DC C Dart Vader B
Mammas Pojkar B Rondos DT B
Trångsunds DC B TTVH B
Bollmora DC Tyresö B
Ösmo B Kajutan DBC
Med reservation för eventuella felaktigheter.
Vid olikheter gäller av StDF officiellt utskick före denna sida, om inte annat anges.