Stockholms Dartförbund - Serierna 00/01
Division 3G
   Omgång 1 - 21 september    Omgång 2 - 28 september
DSB Victory Lakers Victory Lakers Rugby Dart
Black Arrowz ej match W. Shakespeare DSB
Telge Dart B Bussiga Klubben B Botvid DC DK Pilo B
Vitlökens DC Botvid DC Bussiga Klubben B Vitlökens DC
DK Pilo B W. Shakespeare ej match Telge Dart B
Rugby Dart Freja Dart B Freja Dart B Black Arrowz
Omgång 3 - 5 oktober Omgång 4 - 12 oktober
Telge Dart B Freja Dart B W. Shakespeare Rugby Dart
Vitlökens DC ej match Botvid DC Victory Lakers
DK Pilo B Bussiga Klubben B Bussiga Klubben B DSB
Rugby Dart Black Arrowz ej match DK Pilo B
DSB Botvid DC Freja Dart B Vitlökens DC
Victory Lakers W. Shakespeare Black Arrowz Telge Dart B
Omgång 5 - 19 oktober Omgång 6 - 26 oktober
DSB ej match Botvid DC Rugby Dart
Victory Lakers Bussiga Klubben B Bussiga Klubben B W. Shakespeare
W. Shakespeare Botvid DC ej match Victory Lakers
Vitlökens DC Black Arrowz Freja Dart B DSB
DK Pilo B Freja Dart B Black Arrowz DK Pilo B
Rugby Dart Telge Dart B Telge Dart B Vitlökens DC
Omgång 7 - 2 november Omgång 8 - 9 november
DSB Black Arrowz Bussiga Klubben B Rugby Dart
Victory Lakers Freja Dart B ej match Botvid DC
W. Shakespeare ej match Freja Dart B W. Shakespeare
Botvid DC Bussiga Klubben B Black Arrowz Victory Lakers
DK Pilo B Telge Dart B Telge Dart B DSB
Rugby Dart Vitlökens DC Vitlökens DC DK Pilo B
Omgång 9 - 16 november Omgång 10 - 23 november
DSB Vitlökens DC ej match Rugby Dart
Victory Lakers Telge Dart B Freja Dart B Bussiga Klubben B
W. Shakespeare Black Arrowz Black Arrowz Botvid DC
Botvid DC Freja Dart B Telge Dart B W. Shakespeare
Bussiga Klubben B ej match Vitlökens DC Victory Lakers
Rugby Dart DK Pilo B DK Pilo B DSB
Omgång 11 - 30 november
DSB Rugby Dart
Victory Lakers DK Pilo B
W. Shakespeare Vitlökens DC
Botvid DC Telge Dart B
Bussiga Klubben B Black Arrowz
ej match Freja Dart B
Med reservation för eventuella felaktigheter.
Vid olikheter gäller av StDF officiellt utskick före denna sida, om inte annat anges.